Białystok oddział
Gen. Franciszka Kleeberga 20
15-691 Białystok
woj. podlaskie

oddział KOMA Białystok

Gen. Franciszka Kleeberga 20
15-691 Białystok
woj. podlaskie

bialystok@koma.net.pl

tel./fax (85) 307 03 03

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Białystok – Sektor II

Sektory

Rejon SEKTOR II – posesje zamieszkałe jednorodzinne
Miejscowości Białystok
Adresy Bałtycka, Chorwacka, Estońska, Fińska, Kubańska, Litewska, Łotewska, Meksykańska, Mongolska, Niewodnicka, Norweska, Polowa, Polska, Rumuńska, Słoweńska, Warsztatowa, Wietnamska, Anieli Krzywoń, Duńska, Edwarda Pajkerta, Elewatorska, Francuska, Grecka, Irlandzka, Józefa Turowskiego, Ks. Pawła Grzybowskiego, Ks. Stefana Girstuna, Mikołaja Reja, Nowosielska, Romana Pazińskiego, Skandynawska, Słowacka, Węgierska, Włoska, Zbigniewa Troczewskiego, Belgijska, Białoruska, Czeska, Hiszpańska, Holenderska, Klepacka, Lawendowa, Lniana, Portugalska, Serbska, Ts. Okrzei, Szkolna, Szwajcarska, Ukraińska, Watykańska, Wenecka, Wiedeńska
Rejon SEKTOR II – posesje zamieszkałe jednorodzinne
Miejscowości Białystok
Adresy Adama Asnyka, Al. Jana Pawła II (nr. 37,39,79/1, 79/2, 79A), Gen. Wł. Sikorskiego, Gruntowa, Hetmańska, Kobryńska, Kolejowa, Konduktorska, K.I. Gałczyńskiego, Leona Kruczkowskiego, Marczukowska, Marii Dąbrowskiej, Płaska, Promienna, Prowiantowa, Spokojna, Stroma, Ślusarska, Upalna, Władysława Reymonta, Zofii Kossak-Szczuckiej, Zofii Naukowskiej,Zwycięstwa, Aleksandra Rybnika, Bacieczki, Grzeczna, Hotelowa, Klonowa, Korycińska, Ks. Jerzego Popiełuszki, Letnia, Miłosna, Miodowa, Niska, Przyjazna, Sympatyczna, Św. Andrzeja Boboli, Ubocze, Wrocławska, Wysoki Stoczek, Zimowa

Aktualizacja: 29.12.2017

Białystok – Sektor V

Sektory

Rejon SEKTOR V - posesje zamieszkałe jednorodzinne
Miejscowości Białystok
Adresy Adama Mickiewicza, Bartnicza, Bociania, Dojlidy Fabryczne, Jelenia, Konstantego Ciołkowskiego, Kuropatwia, Łabędzia, Łosia, Niedźwiedzia, Nowowarszawska, Pawia, Ptasia, Sarnia, Słowicza, Sokola, Stawowa, Strusia, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Żółwia, Żubrów, Żurawia, Bajeczna, Bobrów, Borsucza, Browarowa, Czereśniowa, Edukacyjna, Hiacyntowa, Górna, Grabowa, Irysowa, Kormoranów, Krecia, Królicza, Kryniczna, Krzywa, Jaskółcza, Jaskrów, Leśne Echa, Maciejki, Majowa, Myśliwska, Paprociowa, Pelargonii, Poziomkowa, Przelotowa, Rysia, Sasanki, Sępia, Sikorki, Solnicka, Szpacza, Zajęcza, Agawy, Ananasowa, Azaliowa, Brzoskwiniowa, Cukiniowa, Cytrusowa, Cytrynowa, Daliowa, Dojlidy Górne, Dzwonkowa, Goździkowa, Halicka, Kaktusowa, Kameliowa, Kolorowa, Koperkowa, Kowalska, Kraski, Krokusowa, Laurowa, Leśnej Jagody, Leśna Polana, Lubczykowa, Nad potokiem, Nasienna, Pod Lasem, Poranna, Przepiórki, Pszeniczna, Rozmarynowa, Sezamkowa, Skowronkowa, Stokrotki, Zielone Jabłuszko, Algebraiczna, Astrów, Berberysowa, Brzegowa, Busolowa, Dodatnia, Dokerów, Dolina Stawów, Drzewna, Falowa, Fiołkowa, Fregatowa, Funkcyjna, Geometryczna, Holownicza, Jastrzębia, Kadłubowa, Kolonia Dojlidy, Liniowa, Logarytmiczna, Macierzanki, Marynarska, Matematyczna, Mazurska, Michałowe Pole, Milowa, Mnożna, Motyla, Nagietkowa, Nasturcjowa, Niezapominajki, Ostróżki, Pagórkowa, Perłowa, Pierwiastkowa, Pływacka, Podmokła, Pokładowa, Portowa, Potokowa, Rzeczna, Stoczni Gdańskiej, Strumykowa, Św. Jana Chrzciciela, Tulipanowa, Ułamkowa, Waniliowa, Wigierska, Wiosłowa, Wodna, Zabłudowska, Zalesie, Zatokowa, Zawilców, Zielona

Aktualizacja: 29.12.2017

Choroszcz

Sektory

Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz
Adresy IZBISZCZE, OGRODNIKI, MIŃCE, KRUSZEWO, KONOWAŁY, ŚLIWNO, PAŃKI
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz I
Adresy Baczyńskiego, Kalinowskiego, Białostocka, Bobrowa, Chodkiewicza, Chmielna, Dominikańska, Dzika,
Karpińskiego, Kraszewskiego, Kolonia Gaj, Kościukowska, Kościuszki, Kruszewska, Lisia, Łąkowa, Mickiewicza,
Ogrodowa, Piaskowa, Pieściuka, Piłsudskiego, Podleśna, Raginisa, Sarnia, Szkolna, Szyszkowizna, Torfowa, Zielona, Traugutta, Wyszyńskiego, Zaczerlańska, Zamkowa, Żeromskiego, Żwirowa RUSZCZANY: nr 40, 40A, 41
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz II
Adresy 3 Maja, Akacjowa, Al. Niepodległości, Tykocińska, Armii Krajowej, Bat. Chłopskich, Branickiego,Brzozowa. Chabrowa, Klonowa, Konwaliowa, Legionowa, Lipowa, Narwiańska, Powstania Styczniowego, Rumiankowa,
Rybacka, Rynek 11 Listopada, Sarosieka, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spławikowa, Sportowa, Szpitalna, Świerkowa, Warszawska, Wędkarska, Wodociągowa, Woj. Polskiego
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz
Adresy POROSŁY-KOLONIA, POROSŁY, ŁYSKI, ŻÓŁTKI-KOLONIA, JERONIKI
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz
Adresy BABINO, DZIKIE, DZIKIE KOLONIA, ZŁOTORIA, ŻÓŁTKI, SIENKIEWICZE
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz
Adresy Brzozowa, Cicha, Ciepła, Długa, Dolna, Gliniana, Górna, Graniczna, Grzybowskiego, Klonowa, Krótka, Letnia, Łagodna, Łąkowa, Mokra, Myśliwska, Nadrzeczna, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Prosta, Przejazd, Równoległa,
Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Stawowa, Studzienna, Sucha, Świerkowa, Wąska, Wierzbowa, Wiosenna, Wodociągowa,
Zagórna, Zaułek, Żwirowa. KRUPNIKI
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz
Adresy CZAPLINO, GAJOWNIKI, KOŚCIUKI, ZACZERLANY, RUSZCZANY, ROGÓWEK, ROGOWO-MAJĄTEK, ROGOWO-KOLONIA, ROGOWO
Rejon Choroszcz
Miejscowości Klepacze II
Adresy Kolejowa, Niewodnicka, Akacjowa, Dębowa, Jaworowa, Jesionowa
Rejon Choroszcz
Miejscowości Choroszcz III
Adresy Zastawie I, Zastawie II, Zastawie III, Wiatrakowa, Paca S.M. BARSZCZEWO, OLISZKI, TURCZYN

Aktualizacja: 02.10.2017

Gmina Gródek 2018/2019

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Sektory

Rejon Gródek
Miejscowości Glejsk, Józefowo, Królowe Stojło, Piłatowszczyzna, Słuczanka, Sofipol, Pieszczaniki, Przechody, Waliły, Waliły-Dwór
Rejon Gródek
Miejscowości Zarzeczany, Gródek: Agrestowa, Błotna, Chodkiewiczów, Cmentarna, Fabryczna, Jaśminowa, Koszarowa, Krzywa, Malinowa, Młynowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Piaskowa, Porzeczkowa, Przechodnia, Północna, Spółdzielcza, Wąska, Wschodnia, Zamkowa, Zarzeczańska, Wierzbowa
Rejon Gródek
Miejscowości Mostowlany, Świsłoszczany, Wierobie, Zielona, Zubki, Zubry, Wiejki, Podozierany
Rejon Gródek
Miejscowości Borki, Downiewo, Kołodno, Królowy Most, Nowosiółki, Podzałuki, Radunin, Załuki, Zasady
Rejon Gródek
Miejscowości Bobrowniki, Chomontowce, Gobiaty, Jaryłówka, Łużany, Narejki, Ruda, Waliły-Stacja
Rejon Gródek
Miejscowości Bielewicze, Grzybowce, Mieleszki, Mieleszki-Kolonia, Straszewo, Skroblaki
Rejon Gródek
Miejscowości Dzierniakowo, Gródek-Kolonia, Gródek: Białostocka, Doroszkiewicza, Kalinowskiego, Leśna, Łąkowa, Michałowska, Partyzantów, Pogodna, Polna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Wojska Polskiego, Zwycięstwa
Rejon Gródek
Miejscowości Gródek zabudowa wielorodzinna, Waliły-Dwór zabudowa wielorodzinna, Waliły-Stacja zabudowa wielorodzinna

Aktualizacja: 04.01.2018