Białystok oddział
Gen. Franciszka Kleeberga 20
15-691 Białystok
woj. podlaskie

oddział KOMA Białystok

Gen. Franciszka Kleeberga 20
15-691 Białystok
woj. podlaskie

bialystok@koma.net.pl

tel./fax (85) 307 03 03

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Białystok – Sektor II

Sektory

Rejon SEKTOR II – posesje zamieszkałe jednorodzinne
Miejscowości Białystok
Adresy Bałtycka, Chorwacka, Estońska, Fińska, Kubańska, Litewska, Łotewska, Meksykańska, Mongolska, Niewodnicka, Norweska, Polowa, Polska, Rumuńska, Słoweńska, Warsztatowa, Wietnamska, Anieli Krzywoń, Duńska, Edwarda Pajkerta, Elewatorska, Francuska, Grecka, Irlandzka, Józefa Turowskiego, Ks. Pawła Grzybowskiego, Ks. Stefana Girstuna, Mikołaja Reja, Nowosielska, Romana Pazińskiego, Skandynawska, Słowacka, Węgierska, Włoska, Zbigniewa Troczewskiego, Belgijska, Białoruska, Czeska, Hiszpańska, Holenderska, Klepacka, Lawendowa, Lniana, Portugalska, Serbska, Ts. Okrzei, Szkolna, Szwajcarska, Ukraińska, Watykańska, Wenecka, Wiedeńska
Rejon SEKTOR II – posesje zamieszkałe jednorodzinne
Miejscowości Białystok
Adresy Adama Asnyka, Al. Jana Pawła II (nr. 37,39,79/1, 79/2, 79A), Gen. Wł. Sikorskiego, Gruntowa, Hetmańska, Kobryńska, Kolejowa, Konduktorska, K.I. Gałczyńskiego, Leona Kruczkowskiego, Marczukowska, Marii Dąbrowskiej, Płaska, Promienna, Prowiantowa, Spokojna, Stroma, Ślusarska, Upalna, Władysława Reymonta, Zofii Kossak-Szczuckiej, Zofii Naukowskiej,Zwycięstwa, Aleksandra Rybnika, Bacieczki, Grzeczna, Hotelowa, Klonowa, Korycińska, Ks. Jerzego Popiełuszki, Letnia, Miłosna, Miodowa, Niska, Przyjazna, Sympatyczna, Św. Andrzeja Boboli, Ubocze, Wrocławska, Wysoki Stoczek, Zimowa

Aktualizacja: 28.03.2017

Białystok – Sektor V

Sektory

Rejon SEKTOR V - posesje zamieszkałe jednorodzinne
Miejscowości Białystok
Adresy Adama Mickiewicza, Bartnicza, Bociania, Dojlidy Fabryczne, Jelenia, Konstantego Ciołkowskiego, Kuropatwia, Łabędzia, Łosia, Niedźwiedzia, Nowowarszawska, Pawia, Ptasia, Sarnia, Słowicza, Sokola, Stawowa, Strusia, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Żółwia, Żubrów, Żurawia, Bajeczna, Bobrów, Borsucza, Browarowa, Czereśniowa, Edukacyjna, Hiacyntowa, Górna, Grabowa, Irysowa, Kormoranów, Krecia, Królicza, Kryniczna, Krzywa, Jaskółcza, Jaskrów, Leśne Echa, Maciejki, Majowa, Myśliwska, Paprociowa, Pelargonii, Poziomkowa, Przelotowa, Rysia, Sasanki, Sępia, Sikorki, Solnicka, Szpacza, Zajęcza, Agawy, Ananasowa, Azaliowa, Brzoskwiniowa, Cukiniowa, Cytrusowa, Cytrynowa, Daliowa, Dojlidy Górne, Dzwonkowa, Goździkowa, Halicka, Kaktusowa, Kameliowa, Kolorowa, Koperkowa, Kowalska, Kraski, Krokusowa, Laurowa, Leśnej Jagody, Leśna Polana, Lubczykowa, Nad potokiem, Nasienna, Pod Lasem, Poranna, Przepiórki, Pszeniczna, Rozmarynowa, Sezamkowa, Skowronkowa, Stokrotki, Zielone Jabłuszko, Algebraiczna, Astrów, Berberysowa, Brzegowa, Busolowa, Dodatnia, Dokerów, Dolina Stawów, Drzewna, Falowa, Fiołkowa, Fregatowa, Funkcyjna, Geometryczna, Holownicza, Jastrzębia, Kadłubowa, Kolonia Dojlidy, Liniowa, Logarytmiczna, Macierzanki, Marynarska, Matematyczna, Mazurska, Michałowe Pole, Milowa, Mnożna, Motyla, Nagietkowa, Nasturcjowa, Niezapominajki, Ostróżki, Pagórkowa, Perłowa, Pierwiastkowa, Pływacka, Podmokła, Pokładowa, Portowa, Potokowa, Rzeczna, Stoczni Gdańskiej, Strumykowa, Św. Jana Chrzciciela, Tulipanowa, Ułamkowa, Waniliowa, Wigierska, Wiosłowa, Wodna, Zabłudowska, Zalesie, Zatokowa, Zawilców, Zielona

Aktualizacja: 28.03.2017