Działdowo oddział
ul. Grunwaldzka 23
(biurowiec PKS)
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie

oddział KOMA Działdowo

ul. Grunwaldzka 23
(biurowiec PKS)
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie

dzialdowszczyzna@koma.net.pl

tel. kom.: 506 506 434

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Brzozie Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych – Gmina Brzozie – 2017 r.

Sektory

Rejon Odpady komunalne niesegregowane (zmieszane) oraz bioodpady
Miejscowości Małe Leźno, Wielkie Leźno, Zembrze I, Janówko, Sugajno II, Brzozie III, Augustowo, Wielki Głęboczek IV, Mały Głęboczek, Świecie, Trepki V, Kantyła, Kuligi, Jajkowo VI
Rejon Odpady komunalne segregowane (surowce, szkło)
Miejscowości Augustowo, Brzozie, Janówko, Małe Leźno, Sugajno, Trepki, Wielkie Leźno, Zembrze I, Jajkowo, Kantyła, Kuligi, Mały Głęboczek, Wielki Głęboczek, Świecie II

Aktualizacja: 28.03.2017

Działdowo

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Działdowo zabudowa jednorodzinna - Sektor I
Miejscowości Działdowo
Adresy ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Działdowo zabudowa jednorodzinna - Sektor II
Miejscowości Działdowo
Adresy Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Dąbrowszczaków, ul. Łąkowa, ul. Górna, ul. Gen. J. Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja, ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna, ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Katarzyny), ul. Zamkowa
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Działdowo zabudowa jednorodzinna - Sektor III
Miejscowości Działdowo
Adresy ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza, ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Działdowo zabudowa jednorodzinna– Sektor IV
Miejscowości Działdowo
Adresy ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. J. Krasickiego, ul. Księżodworska, ul. M. Nowotki, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Hanki Sawickiej, ul. H. Sienkiewicza, ul. J. Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Działdowo zabudowa jednorodzinna - Sektor V
Miejscowości Działdowo
Adresy ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul. Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa, ul. Makowa, ul. Marchlewskiego, ul. Owsiana, ul. Polna, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa, ul. Rzepakowa, ul. Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa

Aktualizacja: 28.03.2017

Grodziczno Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor I – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Mroczno, Mroczenko, Kowaliki
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor I – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Mroczno, Mroczenko, Boleszyn, Kowaliki
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor II – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Trzcin, Rynek, Ostaszewo, Katlewo
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor III – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Boleszyn, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor III – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Grodziczno, Nowe Grodziczno, Montowo, Białobłoty, Zwiniarz, Świniarc, Lorki
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor IV – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Grodziczno, Nowe Grodziczno, Montowo
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Grodziczno sektor V – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Linowiec, Kuligi, Zajączkowo, Jakubkowo

Aktualizacja: 28.03.2017

Iłowo Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Iłowo sektor I – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Kraszewo, Narzym, Wierzbowo
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Iłowo-Osada sektor II – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Iłowo-Osada
Adresy ul. Broniewskiego, ul. 19-Stycznia, ul. Długa, ul. Dolna, ul. Działdowska, ul. Janowska, ul. Kosynierów, ul. Kościelna, ul. Kraszewska, ul. Mickiewicza, ul. Okrężna, ul. Polna, ul. Reja, ul. Sienkiewicza, ul. Staszica, ul. Stefczyka, ul. Wiejska, ul. Wyzwolenia
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Iłowo-Osada sektor III– zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Iłowo-Osada, Dwukoły
Adresy ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Jagiellońska, ul. Kochanowskiego, ul. Kościuszki, ul. Krasickiego, ul. Krzywa, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Łokietka, ul. Młodzieżowa, ul. Nowa, ul. Nowotki, ul. Prusa, ul. Przyjaciół, ul. Puchatka, ul. Tysiąclecia, ul. Wdzięczna, ul. Lipowa
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Iłowo-Osada sektor IV – zabudowa jednorodzinn
Miejscowości Białuty, Brodowo, Chorab, Dzwierznia, Janowo, Mławka, Pruski, Purgałki, Sochy, Szczepka, Gajówki, Mansfeldy

Aktualizacja: 28.03.2017

Janowiec Kościelny Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Janowiec Kościelny zabudowa jednorodzinna – Sektor I
Miejscowości Bielawy, Bukowiec Wielki, Gniadki, Grabowo Leśne, Jabłonowo Adamy, Jabłonowo Dyby, Jabłonowo Maćkowięta, Janowiec Leśniki, Kownatki Falęcino, Krusze, Miecznikowo-Cygany, Miecznikowo-Gołębie, Miecznikowo-Kołaki, Miecznikowo-Miąchy, Miecznikowo-Sowy, Miecznikowo Siwe, Napierki, Nowa Wieś Wielka, Piotrkowo, Powierż, Szczepkowo-Kukiełki, Szczepkowo-Pawełki, Szczepkowo-Sołdany, Szczepkowo-Zalesie, Safronka, Waśniewo-Grabowo, Waśniewo-Gwoździe, Wiłunie, Zaborowo, Żabino-Arguły, Żabino-Gąsiory
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Janowiec Kościelny zabudowa jednorodzinna – Sektor II
Miejscowości Górowo-Trząski, Janowiec Jastrząbki, Janowiec Kościelny, Janowiec Zdzięty, Krajewo-Kawęczyno, Krajewo Małe, Krajewo Wielkie, Kuce, Leśniewo Wielkie, Nowa Wieś Dmochy, Pokrzywnica Wielka, Połcie Młode, Smolany-Żardawy, Stare Połcie, Szczepkowo Borowe, SzczepkowoIwany, Szczepkowo-Skrody, Szypólki-Zaskórki, Zabłocie Kanigowskie

Aktualizacja: 28.03.2017

Janowo Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Janowo zabudowa jednorodzinna – Sektor I
Miejscowości Szczepkowo–Giewarty, Janowo, Komorowo, Rembowo, Ryki – Borkowo, Szemplino Czarne, Szemplino Wielkie, Zembrzus–Mokry Grunt
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Janowo zabudowa jednorodzinna – Sektor II
Miejscowości Grabowo, Grabówko, Jagarzewo, Łomno, Muszaki, Puchałowo, Róg, Ruskowo, Ulesie, Wichrowiec, Więckowo, Zachy, Zawady, Zdrojek

Aktualizacja: 28.03.2017

Kozłowo Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Kozłowo sektor I – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Cebulki, Kozłowo, Pielgrzymowo, Sątop, Zabłocie Kozłowskie, Zakrzewo PGR
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Kozłowo sektor II – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Bartki, Górowo, Kadyki, Krokowo, Niedanowo, Sarnowo, Szkudaj, Szymany, Ważyny, Wola, Zaborowo, Zakrzewko, Zakrzewo, Zalesie
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Kozłowo sektor III – zabudowa jednorodzinna
Miejscowości Browina, Dziurdziewo, Gołębiewo, Januszkowo, Kamionki, Kownatki, Lipowo, Michałki, Rogóż, Sławka Mała, Sławka Wielka, Siemianowo, Szkotowo, Turowo, Turówko, Wierzbowo

Aktualizacja: 28.03.2017

Lidzbark

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor I
Miejscowości Lidzbark
Adresy ul. Cicha, Pl. Gen. Hallera, ul. Słomiany Rynek, ul. Stary Rynek, ul. Akacjowa, ul. Broniewskiego, ul. Chmielna, ul. Chopina, ul. Dąbrowskiej, ul. Dworcowa, ul. Działdowska, ul. Garbarska, ul. Garbuzy, ul. Główny Dworzec, ul. Górka, ul. Grabowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jeleńska, ul. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Kopernika, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Piaski, ul. Podgórna, ul. Podzamcze, ul. Poświętna, ul. Przemysłowa, ul. Reymonta, ul. Sądowa, ul. Słoneczna, ul. Stare Miasto, ul. Stefana Batorego, ul. Strażacka, ul. Szosa Lubawska, ul. Targowa, ul. Tartaczna, ul. Tuwima, ul. Wodna, ul. Zamkowa, ul. Żeromskiego, ul. Mickiewicza, ul. Młyńska, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Nowy Rynek, ul. Ogrodowa, ul. Orzeszkowej
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor II
Miejscowości Lidzbark
Adresy ul. Graniczna, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Południowa, ul. Poprzeczna, ul. Sosnowa, ul. Wiejska, ul. Zieluńska, ul. Kraziewicza, ul. 3-go maja, ul. Kołątaja, ul. Staszica, ul. Konarskiego, ul. Rejtana, ul. Potockiego, ul. Wybickiego, ul. Kościuszki
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor III
Miejscowości Lidzbark
Adresy ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Jaworowa, ul. Jesionowa, ul. Klonowa,ul. Leśniczówka, ul. Lipowa, ul. Okopowa, ul. Podleśna, ul. Polna, ul. Świerkowa, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa, ul. Wiśniowa

Aktualizacja: 28.03.2017

Lidzbark Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor I
Miejscowości Bladowo, Cibórz, Jeleń, Koty, Kurojady, Miłostajki, Podcibórz, Wąpiersk
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor II
Miejscowości Adamowo, Biernaty, Leśniczówka, Marszewica, Nick, Nowy Dwór, Nowe Dłutowo, Olszewo, Stare Dłutowo, Wawrowo, Zdrojek
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe Gmina Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor IIIA
Miejscowości Bryńsk, Bryńsk Szlachecki, Klonowo
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe Gmina Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor IIIB
Miejscowości Dębowiec, Borki, Borówno, Nadleśnictwo Lidzbark, Nosek, Ostrowy, Piaseczno, Sarnia Góra, Słup, Wlewsk, Zalesie, Zielonka(Leśniczówka)
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor IVA
Miejscowości Bełk, Ciechanówko, Chełsty, Glinki, Jamielnik, Nowy Zieluń
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe – Gmina Lidzbark zabudowa jednorodzinna – Sektor IVB
Miejscowości Kiełpiny, Tarczyny

Aktualizacja: 28.03.2017

Lubowidz Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Lubowidz – 2017 r.

Sektory

Rejon I. Odpady komunalne niesegregowane
Miejscowości Huta, Jasiony, Kaleje, Kipichy, Mleczówka, Obórki, Płociczno, Suchy Grunt, Zatorowizna, Zdrojki
Rejon II. Odpady komunalne niesegregowane
Miejscowości Bądzyn, Biały Dwór, Dziwy, Konopaty, Łazy, Osówka, Pątki, Żelaźnia
Rejon III. Odpady komunalne niesegregowane
Miejscowości Galumin, Kozilas, Lisiny, Mały Las, Ruda, Straszewy, Sztok, Toruniak, Wronka
Rejon IV. Odpady komunalne niesegregowane
Miejscowości Przerodki, Wylazłowo, Zieluń
Rejon V. Odpady komunalne niesegregowane
Miejscowości Lubowidz
Rejon VI. Odpady komunalne niesegregowane
Miejscowości Cieszki, Goliaty, Purzyce, Rynowo, Sinogóra, Syberia, Żarnówka
Rejon I. Odpady komunalne segregowane
Miejscowości Lubowidz, Bądzyn, Biały Dwór, Dziwy, Konopaty, Łazy, Osówka, Pątki, Żelaźnia
Rejon II. Odpady komunalne segregowane
Miejscowości Galumin, Kozilas, Lisiny, Mały Las, Ruda, Straszewy, Sztok, Toruniak, Wronka, Przerodki, Wylazłowo, Zieluń
Rejon III. Odpady komunalne segregowane
Miejscowości Cieszki, Goliaty, Huta, Purzyce, Rynowo, Sinogóra, Syberia, Żarnówka, Jasiony, Kaleje, Kipichy, Mleczówka, Obórki, Płociczno, Suchy Grunt, Zatorowizna, Zdrojki

Aktualizacja: 13.07.2017