Ełk oddział
ul. Sikorskiego 19 c
19-300 Ełk
woj. warmińsko-mazurskie

oddział KOMA Ełk

ul. Sikorskiego 19 c
19-300 Ełk
woj. warmińsko-mazurskie

biuro@koma.net.pl

tel. (87) 610 07 07
tel./fax: (87) 610 55 27

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Augustów

Sektory

Rejon REJON I
Miejscowości Augustów
Adresy 3 Maja, Gęsia, Jonkajtysa, Kościelna, Licealna, Mickiewicza, Ogrodowa, Rynek Zygmunta Augusta, Wojska Polskiego (od Rynku Zygmunta Augusta do stacji ORLEN), Żabia
Rejon REJON II
Miejscowości Augustów
Adresy Hoża, Jarzębinowa, Kilińskiego, ks. Skorupki, Łabędzia, Młyńska, Mostowa, Norwida, Osiedlowa, Rybacka, Sienkiewicza, Ściegiennego, Śródmieście
Rejon REJON III
Miejscowości Augustów
Adresy Borki, Chwalczewskiego, Cienista, E. Orzeszkowej, Konarskiego, Kręta, M. Dąbrowskiej, Masztowa, Nad Nettą, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Spacerowa, Staszica, Ukośna, Wioślarska, Złota, Żeglarska, Żywiczna
Rejon REJON IV
Miejscowości Augustów
Adresy Bazaltowa, Dworska, Gołębia, Granitowa, Kolonijna, Krucza, Lisia, Łamana, Marmurowa, Młodości, Orla, Osadnicza, Osadowa, Ptasia, Raczkowska, Rolna, Rzepakowa, Siewna, Skroniowska, Słowicza, Spójna, Strusia, Weterynaryjna, Wiewiórcza, Wilcza, Włościańska, Zajęcza, Zielona, Ziemiańska, Żeńców, Żniwna, Żurawia
Rejon REJON V
Miejscowości Augustów
Adresy Glinki, Głowackiego, Handlowa, Kamienna, Kopernika, Kwarcowa, Lniana, Łączna, Łopianowa, Łubinowa, Miła, Owsiana, Prosta, Pszenna, Sybiraków, Wapienna, Wesoła, Wiejska, Zygmuntowska
Rejon REJON VI
Miejscowości Augustów
Adresy Cicha, Dąbrowskiego, Garncarska, Jagodowa, Kościuszki, Łanowa, Mazurska, Polna, Sadowa, Żwirowa, Żytnia
Rejon REJON VII
Miejscowości Augustów
Adresy Bociania, Chłodna, Derak, Kwaśna, Łazienna, Mirabelki, Morelowa, Raginisa, Rajgrodzka, (do skrzyzowania z ul. Raczkowską), Szkolna, Śliwkowa, Wierzbna, Wiśniowa
Rejon REJON VIII
Miejscowości Augustów
Adresy Agrestowa, Czereśniowa, E. Plater, Jabłoniowa, Jana Pawła II, Jasna, Krzywa, Łąkowa, Malinowa, Nowomiejska, Ostra, Piaskowa, Porzeczkowa, Skrajna, Słoneczna, Truskawkowa, Wczasowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zakątek, Zakole

Aktualizacja: 28.03.2017

Biała Piska

Sektory

Rejon Biała Piska
Miejscowości Miasto i Gmina Biała Piska
Adresy Pogorzel Mała, Pogorzel Wielka, Nitki, Monety, Rakowo Małe, Konopki, Kolonia Konopki, Kruszewo, Lisy, Dmusy, Lipińskie, Kolonia Kawałek, Kaliszki, Orłowo, Giętkie, Ruda, Zabielane, Oblewo, Myśliki, Wojny, Włosty, Skarżyn, Rogale Wielkie, Sokoły Jeziorne, Piłsudskiego, Kościuszki, Sikorskiego, Warszawska, Łąkowa, Kolejowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Plac Adama Mickiewicza, Żeromskiego, Prusa, Kolonia Zatorze, Sportowa, Kajki, Batorego, Targowa, Dolna, Krótka, Moniuszki, Handlowa, Konopnickiej, Ogrodowa, Różana, Polna, Słoneczna, Cicha, Wiśniowa, Mazurska, Warmińska, Witosa.

Aktualizacja: 11.07.2017

Dubeninki Gmina

Sektory

Rejon Sektor I
Miejscowości KOCIOŁKI, PLUSZKIEJMY, ROGAJNY, CZARNE, MARLINOWO, BIAŁE JEZIORKI, CISÓWEK, ZAWISZYN, DUBENINKI, BUDWIECIE, BOCZKI, MARKOWO, MESZNO
Rejon Sektor II
Miejscowości DUBENINKI BLOKI, ROGAJNY BLOK, ODPADY SUCHE, MOKRE CAŁA GMINA
Rejon Sektor III
Miejscowości TUNISZKI, PRZEROŚL GOŁDAPSKA, BARCIE, ŁOJE, KIEPOJCIE, LINOWO, STAŃCZYKI, MACIEJOWIĘTA, BŁĄKAŁY, BĘDZISZEWO, BŁĘDZISZKI, ŻABOJADY, BLUDZIE MAŁE, BLUDZIE WIELKIE,WYSOKI GARB
Rejon Sektor IV
Miejscowości ŻYTKIEJMY, LENKUPIE, ŻERDZINY, PRZESŁAWKI, KIESKIEJMY, ŁYSOGÓRA, SKAJZGIRY, DEGUCIE, POBŁĘDZIE, RAKÓWEK, KRAMNIK, WOBAŁY,REDYKI, OSADA LESNA

Aktualizacja: 28.03.2017

EŁK gmina

Sektory

Rejon Sektor I
Miejscowości Ełk, gmina
Adresy Pistki, Zdedy, Rymki, Mostołty, Białołajny, Tracze, Talusy, Buniaki, Rękusy, Ruska Wieś, Malczewo, Karwowkie, Szarejki, Mąki,
Rejon Sektor II
Miejscowości Ełk, gmina
Adresy Sordachy, Koziki, Regiel, Regielnica, Giże, Brodowo, Kałęczyny, Lipinka, Mrozy
Rejon Sektor III
Miejscowości Ełk, gmina
Adresy Sikory, Nowa Wieś Ełcka, Zdunki, Bobry
Rejon Sektor IV
Miejscowości Ełk, gmina
Adresy Borki, Śniepie, Ciernie, Niekrasy, Rostki, Bajtkowo, Suczki, Mącze, Szarek, Barany, Szeligi, Buczki

Aktualizacja: 17.07.2017

Ełk II półrocze 2017

Sektory

Rejon SEKTOR 1
Miejscowości Ełk
Adresy Baranki, Św. Franciszka, Jana Pawła II, Spacerowa, Wiosenna, Letnia, Jesienna, Zimowa, Kolbego, Jakubczaka, Jeziorna, Popiełuszki, Robotnicza, Św. Dominika Savio, Wyszyńskiego, Kilińskiego, Piękna, Św. Wojciecha, Maternika
Rejon SEKTOR 2
Miejscowości Ełk
Adresy Kochanowskiego, Targowa, Armii Krajowej, Chopina, Kąpielowa, Kościuszki, Parkowa, Plac Katedralny, Słowackiego, Stary Rynek, Wojska Polskiego, Żeromskiego, Nadjeziorna, 11 Listopada, Asnyka, Baczyńskiego, Kajki, Brzechwy, Dąbrowskiej, Kopernika, Korsaka, Krzywa, Kwiatowa, Matejki, Nałkowskiej, Norwida, Emilii Plater, B. Prusa, Reja, Wańkowicza, Wyspiańskiego, Zapolskiej

Aktualizacja: 17.07.2017

Giżycko Gmina

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych zmieszanych z terenu Gminy Giżycko

Sektory

Rejon SEKTOR I
Miejscowości Bogacko, Piękna Góra, Wrony Nowe, Wrony
Rejon SEKTOR II
Miejscowości Bogaczewo, Wola Bogaczkowska, Gorazdowo, Kozin, Szczybały Giżyckie
Rejon SEKTOR III
Miejscowości Doba, Dziewiszewo, Guty, Fuleda, Kamionki
Rejon SEKTOR IV
Miejscowości Bystry, Grajwo
Rejon SEKTOR V
Miejscowości Kąp, Kruklin, Upałty, Upałty Małe
Rejon SEKTOR VI
Miejscowości Wilkasy
Rejon SEKTOR VII
Miejscowości Strzelce, Wilkaski, Wilkasy - Zalesie
Rejon SEKTOR VIII
Miejscowości Kalinowo, Sterławki Małe, Sterławki Średnie, Wronka
Rejon SEKTOR IX
Miejscowości Kożuchy, Kożuchy Małe, Kożuchy Wielkie, Sulimy
Rejon SEKTOR X
Miejscowości Nowe Sołdany, Pieczonki, Pierkunowo, Róg Pierkunowski, Roganty, Sołdany, Spytkowo, Świdry, Zielony Gaj
Rejon GAJEWO/ANTONOWO
Miejscowości Antonowo

Aktualizacja: 28.03.2017

Goniądz II półrocze 2017

Sektory

Rejon Goniądz ulice sektor I: lewa II półrocze 2017
Miejscowości Goniądz
Adresy Dolistowska, Grodzieńska, Gęsia, Jadźwingowska, Jagiellońska, Kąpielowa, Mickiewicza, Nadbiebrzańska, Plac 11 Listopada, Polna, Podgórna, Sadowa, Społeczna, Stary Rynek, Spółdzielcza, Szpitalna, św. Rozalii, Węgielnego, Wojska Polskiego
Rejon Goniądz ulice sektor II: prawa II półrocze 2017
Miejscowości Goniądz
Adresy Bednarska, Demokratyczna, Konstytucji 3-go Maja, Kościuszki, Kwiatowa, Różana, Mostowa, Ogrodowa, Piotra z Goniądza, Rybacka, Słowackiego, Witosa, Słoneczna, Nowy Świat

Aktualizacja: 17.07.2017

Kalinowo Gmina

Sektory

Rejon Rejon I
Miejscowości Laski Wielkie, Łoje, Makosieje, Laski Małe, Sypitki, Stacze, Kucze, Czyńcze, Mazurowo, Pisanica, Ryczywół, Skrzypki, Lisewo, Jędrzejki, Romoty, Romanow
Rejon Rejon II
Miejscowości Koleśniki, Prawdziska, Krzyżewo, Grądzkie Ełckie, Dudki, Długie, Skomętno Wielkie, Kulesze, Wysokie, Zaborowo, Mikołajki, Golubka, Golubie, Szczudły, Borzymy, Stożne
Rejon Rejon III
Miejscowości Dorsze, Iwaśki, Marcinowo, Piętki, Kalinowo, Stare Cimochy, Milewo, Zanie, Wierzbowo, Zocie, Kile, Turowo, Ginie, Maże

Aktualizacja: 28.03.2017

Rajgród Gmina

Sektory

Rejon Sektor I-VII
Miejscowości Rajgród

Aktualizacja: 06.07.2017

Stare Juchy Gmina

Sektory

Rejon SEKTOR I
Miejscowości Grabnik, Grabnik Osada, Rogale, Rogalik, Skomack Wielki, Skomack W. Osada, Ostrów, Królowa Wola, Czerwonka, Bałamutowo, Sikory Juskie, Jeziorowskie, Liski
Rejon SEKTOR II
Miejscowości Gorło, Zawady Ełckie, Gorłówko, Olszewo, Kałtki, Panistruga, Orzechowo, Szczecinowo, Dobra Wola, Nowe Krzywe, Stare Krzywe, Płowce, Laśmiady
Rejon SEKTOR III
Miejscowości Stare Juchy

Aktualizacja: 06.07.2017