Olsztyn oddział
ul. Towarowa 20a
10-417 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

oddział KOMA Olsztyn

ul. Towarowa 20a
10-417 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

olsztyn@koma.net.pl

tel./fax: (89) 526 26 26
tel. kom.: 508 508 873

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Kurzętnik Gmina

Sektory

Rejon Sektor I
Miejscowości Kurzętnik
Adresy 21 stycznia, Grunwaldzka, Hunta, Jagiełły, Kościelna, Kościuszki, Kurza, Lidzbarska, Łąkowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Okólna, Parkowa, Polna,
Rynek, Rzeczna, Sienkiewicza, Szkolna, Wiejska, Wodna, Wybudowanie, Zamkowa, Żurawia
Rejon Sektor II
Miejscowości Lipowiec, Otręba, Tomaszowo
Rejon Sektor III
Miejscowości Szafarnia, Tereszewo
Rejon Sektor IV
Miejscowości Małe Bałówki, Wielkie Bałówki
Rejon Sektor V
Miejscowości Kamionka, Marzęcice
Rejon Sektor VI
Miejscowości Kurzętnik
Adresy Betoniarska, Dworcowa, Grudziądzka, Jaśminowa, Kamionki, Kopernika, Kwiatowa, Młodości, Na stoku, Nad Drwęcą, Olbetowska, Piaskowa,
Podgórna, Radosna, Różana, Sikorskiego, Słoneczna, Storczykowa, Świerczewskiego, Zaułek Widok
Rejon Sektor VII
Miejscowości Mikołajki, Wawrowice
Rejon Sektor VIII
Miejscowości Krzemieniewo, Sugajenko
Rejon Sektor IX
Miejscowości Bratuszewo, Brzozie Lubawskie
Rejon Sektor X
Miejscowości Kąciki, Nielbark

Aktualizacja: 29.05.2017

Lidzbark Warmiński

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon 1.
Miejscowości Budniki, Koniewo, Koniewo Osada, Kotowo, Żytowo, Morawa, Rogóż, Wojdyty
Adresy Koniewo wieś i kolonie, Rogóż 1 A, 1 B, 2, 3, 56, 58, 62, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 83A, 85, 86, 88,89,90, 98, 102 Wojdyty 91
Rejon 2.
Miejscowości Workiejmy, Runowo wieś i kolonie, Łaniewo Leśnictwo, Ignalin, Nowa Wieś Wielka
Adresy Leśnictwo 6, 7, 8, Ignalin wieś i kolonie 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 59, Nowa Wieś Wielka 32
Rejon 3.
Miejscowości Bugi, Kaszuny, Krasny Bór, Miejska Wola, Babiak, Zaręby, Drwęca, Stabunity, Kłusyty Wielkie
Rejon 4.
Miejscowości Jagodów, Jagoty, Lauda, Nowa Wieś Wielka, Redy, Redy Osada, Widryki, Wielochowo, Koniewo
Adresy Koniewo 2
Rejon 5.
Miejscowości Knipy, Marków, Markajmy, Rogóż, Pilnik
Adresy Knipy 31, 40, 41, 41 A, 42, 43, pierwsza zbiórka w zabudowie wielorodzinnej
Rejon 6.
Miejscowości Ignalin, Bobrownik, Długołęka, Łaniewo, Łaniewo Leśnictwo, Wróblik
Adresy Ignalin 7, 28-39, 41, 42, 62, 64-69, 71,-73, Łaniewo wieś i kolonie
Rejon 7.
Miejscowości Miłogórze, Pomorowo, Nowosady, Kraszewo
Adresy Miłogórze wieś i kolonie, Kraszewo wieś i kolonie 45-52, 54, 63, 65, 66, 73-79, 80
Rejon 8.
Miejscowości Miłogórze, Stryjkowo, Kochanówka, Chełm, Kraszewo, Łabno
Adresy Miłogórze kolonie 56, 57, 58, 61, 62A, 62B, 63, 76, Kraszewo kolonie 53, 55, 56-62, 67-72, Łabno 2, 3, 4, 5, 7
Rejon 9.
Miejscowości Blanki, Jarandowo, Kierz, Suryty, Gajlity, Kłębowo, Łabno
Adresy Blanki kolonie 36, 37, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, Kłębowo kolonie 51, 63, 65, 66, 67, 75, 76, 77, 81, Łabno 8, 11, 12, 15, 16, 18, 19
Rejon 10.
Miejscowości Blanki wieś, Kłebowo, Medyny, Medyny Dębiec, Świętnik
Adresy Blanki wieś i kolonie pozostałe, Kłebowo wieś i kolonie pozostałe
Rejon 11.
Miejscowości Pilnik, Markajmy, Rogóż
Adresy Druga zbiórka w zabudowie wielorodzinnej Pilnik
Rejon 12.
Miejscowości Knipy, Marków, Medyny, Rogóż, Sarnowo
Adresy Marków 5 Medyny 34, 35, 39, Rogóż 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 99, 100

Aktualizacja: 19.01.2017

Nidzica

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Sektory

Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Nidzica zabudowa jednorodzinna – Sektor I
Miejscowości Nidzica
Adresy ul. Olsztyńska, ul. Dubieńska, ul. Działdowska, ul. Łąkowa, ul. Towarowa, ul. Szerokopaś, ul. Nowa, ul. Robotnicza, ul. Piaskowa, Pl. Kosmonautów, ul. Wincentego Pola, ul. Linki, ul. Mazurska, ul. Świerczewskiego, Pl. Wojciecha z Brudzewa, Bema, ul. Owocowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Leśna, ul. Pieniężnego, ul. Boczna, ul. Barke, ul. Kętrzyńskiego, ul. Brzozowa, ul. Konopnickiej, ul. Grunwaldzka, ul. Polna, ul. Sportowa
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Nidzica zabudowa jednorodzinna – Sektor II
Miejscowości Nidzica
Adresy ul. Kolejowa, ul. Traugutta, ul. Rataja, ul. Kraszewskiego, ul. Warszawska, ul. Żeromskiego, ul. Władysława Jagiełły, ul. Zamkowa, ul. Murarska, ul. Steffena, ul. Mickiewicza, ul. Młynarska, ul. Kilińskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Tatarska, ul. Limanowskiego, ul. Wyborska, ul. 3-go Maja, ul. Krzywa, ul. Moniuszki, ul. Przechodnia, Pl. Wolności, ul. XXX lecia PRL, ul. Pocztowa, ul. Kochanowskiego, ul. Pogodna, ul. Ratuszowa, ul. Cicha, ul. Bałtycka, ul. Kajki, ul. Osińskiego, ul.Ogrodowa, ul. Kopernika, al. Sprzymierzonych, ul. Porzeczkowa, ul. Wyspiańskiego, ul. Zielona, ul. 1-go Maja, ul. Murzynowskiego, ul. Kwiatowa, ul. Prusa, ul. Mokra, ul. Spacerowa, ul. Krótka, ul. Findera, ul. Krasickiego, Pl. Księdza Sudzińskiego, ul. Kościuszki, ul. Słowackiego, Nibork Drugi 24
Rejon Nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe - Nidzica zabudowa jednorodzinna– Sektor III
Miejscowości Nidzica
Adresy ul. 11-go listopada, ul. Wojska Polskiego, ul. Górna, ul. Miła, ul. Nowomiejska, ul. Spokojna, ul. Kozłowskiego, ul. Marchlewskiego, ul. Nowotki, ul. Żwirowa, ul. Cegielniana, ul. Wiśniowa, ul. Pawia, ul. Miodowa, ul. Narutowicza, ul. Śliwkowa, ul. Bukowa, ul. Wilcza, ul. Morelowa, ul. Krzemowa, ul. Złota, ul. Srebrna, ul. Platynowa, ul. Piękna, ul. Bursztynowa, Pl. Lotników, Pl. Pokoju, Pl. Róż, ul. Słoneczna, ul. Krucza, ul. Świerkowa, ul. Jesionowa, ul. Żywiczna, ul. Klonowa, ul. Dębowa, ul. Jasna, ul. Dolna, ul. Wiosenna

Aktualizacja: 28.03.2017