Olsztyn oddział
ul. Towarowa 20a
10-417 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

oddział KOMA Olsztyn

ul. Towarowa 20a
10-417 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

olsztyn@koma.pl

tel./fax: (89) 526 26 26
tel. kom.: 508 508 873
tel. kom.: 508 508 595

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Gmina Małdyty -jednorodzinna- 2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Małdyty

Aktualizacja: 29.06.2021

Harmonogram odbioru odpadów zabudowa wielorodzinna-Stawiguda-2021

Sektory

Rejon wielorodzinna
Miejscowości Stawiguda

Aktualizacja: 10.01.2021

Kurzętnik-jednorodzinna-2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Kurzętnik
Rejon
Miejscowości Lipowiec, Otręba, Tomaszowo, Szafarnia, Tereszewo,

Aktualizacja: 29.06.2021

Lidzbark Warmiński-harmonogram odbioru odpadów-2021

Sektory

Rejon Lidzbark Warmiński
Miejscowości Lidzbark Warmiński, Runowo, Babiak, Zaręby, Drwęca, Stabunity, Miejska Wola, Kaszuny, Krasny Bór, Kłusyty Wielkie, Bugi, Łaniewo, Łaniewo Leśnictwo, Wróblik, Wielochowo, Koniewo, Jagodów, Jagoty, Redy, Redy Osada, Nowa Wieś Wielka, Widryki, Ignalin, Workiejmy, Lauda, Długołęka, Bobrownik, Pilnik, Markajmy, Knipy, Rogóż, Wojdyty, Morawa, Kotowo, Budniki, Koniewo, Koniewo Osar, Knipy, Rogóda, Medyny, Medyny Dębiec, Kłębowo, Świętnik, Sarnowo, Marków, Markajmy, Kłębowo, Łabno, Kraszewo, Jarandowo, Kierz, Suryty, Gajlity, Blanki, Suryty, Blanki, Nowosady, Pomorowo, Miłogórze, Stryjkowo, Kochanówka, Chełm, Kraszewo

Aktualizacja: 11.01.2021

Olsztyn sektor III- zabudowa jednorodzinna, firmy, domki letniskowe-2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Olsztyn
Adresy DWORCOWA, KOŁOBRZESKA , GŁOWACKIEGO, LEONHARDA , PANA TADEUSZA , PIŁSUDSKIEGO , WESTERPLATTE , ŻOŁNIERSKA, WYSZYŃSKIEGO,DWORCOWA , JACKA SOPLICY , KOŁOBRZESKA, ŚWITEZIANKI, LEONHARDA , PIŁSUDSKIEO , WYSZYŃSKIEGO,DWORCOWA , GŁOWACKIEGO , KOŁOBRZESKA, PIŁSUDSKIEGO , PLAC INAWALIDÓW WOJENNYCH , WSCHODNIA , WYSZYŃSKIEGO , ŻOŁNIERSKA, WESTERPLATTE

Aktualizacja: 10.01.2021

Olsztyn sektor III-zabudowa wielorodzinna 2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Olsztyn
Adresy Dworcowa, Kołobrzeska, Głowackiego, Pana Tadeusza, Piłsudskiego, Wyszyńskiego, Plac Ofiar Katynia, Westerplatte, Żołnierska, Dworcowa, Jacka Soplicy, Kołobrzeska, Leonharda, Pana Tadeusza, Piłsudskiego, Pstrowskiego, Świtezianki, Wyszyńskiego, Dworcowa, Głowackiego, Kołobrzeska, Pana Tadeusza, Piłsudskiego, Plac Inwalidów Wojennych, Westerplatte, Wschodnia, Wyszyńskiego, Żołnierska, Dworcowa, Kołobrzeska, Leonharda, Świtezianki, Pana Tadeusz, Piłsudskiego, Plac Ofiar Katynia, Pstrowskiego, Wyszyńskiego

Aktualizacja: 10.01.2021

Olsztyn sektor IV- odpady zmieszane 2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Olsztyn
Adresy Dywizjonu 303, Gałczyńskiego, Głowackiego, Grabowskiego, Grzegorzewskiej, Heweliusza, Iwaszkiewicza, Kasprzaka, Kopernika, Obrońców Tobruku, Kościuszki, Kościńskiego, Mickiewicza, Minakowskiego, Mochnackiego, Narutowicza, Niepodległości, NowaNiepodległości, Piłsudskiego, Plac Daszyńskiego, Plater, Pstrowskiego, Reja, Sempołowskiej, Słoneczna, Stępowskiego, Warszawska, Tuwima, Żołnierska, Dywizjonu 303, Barczewskiego, Borkowskiego, Głowackiego, Izworskiego, Korczaka,Kościuszki, Knosały, Lengowskiego, Łukasińskiego, Orkana, Osińskiego, Mariańska, Nowaka, Piłsudskiego, Polna, Profesorska, Pstrowskiego, Śliwy, Towarnickiego, Warszawska, Wawrzyczka, Dyzwizjonu 303, Barczewskiego, Borkowskiego, Głowackiego, Grabowskiego, Grotha, Grzegorzewskiej, Mariańska, Mickiewicza, Minakowskiego, Narutowicza, Niepodległości, Nowaka, Nowa Niepodległości, Kasprzaka, Kopernika, Korczaka, Kościuszki, Kościńskiego, Knosały, Lengowskiego, Łukasińskiego, Obrońców Tobruku, Towarnickiego, Orkana, Osińskiego, Plac Daszyńskiego, Piłsudskiego, Plater, Pstrowskiego, Reja, Polna, Profesorska, Śliwy, Warszawska, Wawrzyczka

Aktualizacja: 10.01.2021

Olsztyn sektor IV- zabudowa jednorodzinna, firmy, domy letniskowe-2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Olsztyn
Adresy DYBOWSKIEGO, HEWELIUSZA, KANAFOJSKIEGO, LICZNERSKIEGO, OBITZA, OCZAPOWSKIEGO, PL. CIESZYŃSKI, PL. ŁÓDZKI, PRAWOCHEŃSKIEGO, SAPERSKA, SŁONECZNA, TUWIMA, WARSZAWSKA, ASTRONOMÓW, DYBOWSKIEGO, GWIEZDNA, KALINOWSKIEGO, KSIEŻYCOWA, PROMIENISTA, SŁONECZNA, ŚWIETLISTA, TĘCZOWA, WARSZAWSKA, ZODIAKALNA, DYBOWSKIEGO, HEWELIUSZA, KANAFOJSKIEGO, LICZNERSKIEGO, OBITZA, OCZAPOWSKIEGO, PL. CIESZYŃSKI, PL. ŁÓDZKI, PRAWOCHEŃSKIEGO, SŁONECZNA, WARSZAWSKA

Aktualizacja: 10.01.2021

Olsztyn sektor IV-zabudowa wielorodzinna – odpady selektywne 2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Olsztyn
Adresy BRZEZINY, KORTOWO, PODGRODZIE , ŚRÓDMIEŚCIE , KOŚCIUSZKI, Dywizjonu 303, Głowackiego, Grabowskiego, Grzegorzewskiej, Kasprzaka, Kopernika, Kościuszki, Mickiewicza, Mielczarskiego, Niepodległości, Piłsudskiego, Plac Lotników, Plac Wakara, Pstrowskiego, Sikorskiego, Traugutta, Plac Daszyńskiego, Głowackiego, Grotha, Kościńskiego, Kościuszki, Narutowicza, Niepodległości, Piłsudskiego, Plac Solidarności, Plater, Pstrowskiego, Reja, Żołnierska

Aktualizacja: 10.01.2021

Ostróda-zabudowa wielorodzinna-2021

Sektory

Rejon
Miejscowości Ostróda

Aktualizacja: 28.06.2021